Kovářství
---
Zábradlí
Mříže
Kované brány, ploty, oplocení
Schodiště
Restaurování, repliky
Krbové příslušenství
Bytové doplňky
Přístřešky
Zařízení restaurace
Nábytek
Svícny
Umělecké kovářství
Zámečnictví
Ostatní výrobky
Ihned k odběru
---
Reference
Státní zakázky
---
Poptávkový formulář
Kontakty
---
Kovářský slovník
Mapa webu
Kovářství - aktuality
Partneři webu
PageRank.cz
TOPlist 
Umělecké kovářství Kučera http://www.kovarstvikucera.cz
Kovářství arrow Kovářství - aktuality

Kovářství - aktuality

Rok Aktualita
2014 Připravili jsme pro Vás další ukázky z realizovaných zakázek, například nerezové zábradlí, schodišťové zábradlí či kované brány.
2013 Významně jsme rozšířili web o ukázky dalších realizací, zejména o samonosné brány, posuvné brány nebo kované ploty.
2012 Další rozšíření o krbové příslušenství, ostatní výrobky a schodiště
2010 Významné rozšíření o samonosné brány, posuvné brány a křídlové brány.
2009 Web kovářství byl významně rozšířen o část mříží (bezpečnostní mříže, ozdobné mříže, mříže do oken, mříže na dveře) a o část zábradlí (balkonové zábradlí, schodišťové zábradlí, kované zábradlí, kovové zábradlí). Kontaktujte nás elektronickým formulářem nebo na našich kontaktech. Rádi Vám poradíme a kvalitně pro Vás zrealizujeme veškeré kovářské výrobky.
2008 Na začátku června 2008 byla spuštěna nová webová prezentace kovářstvíKovářství Kučera“ na adrese www.kovarstvikucera.cz. Webová prezentace je zaměřena především na ukázky realizovaných zakázek, jako jsou kované mříže, kované zábradlí, ploty, brány, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, repliky a restaurování, zařízení do restaurací a obchodů, svícny. Rovněž byla vytvořena část webové prezentace, která je zaměřená na oblast uměleckého kovářství. Součástí webové prezentace je poptávkový formulář a výpis referencí. Základním požadavkem bylo vytvoření intuitivně ovladatelné struktury webové prezentace pro návštěvníky, možnost snadného zasílání poptávek a v neposlední řadě také zvýšení prezentační úrovně kovářství „Kovářství Kučera“ na internetu.
 
< Předch.
Pridat.eu