Kovářství
---
Zábradlí
Mříže
Kované brány, ploty, oplocení
Schodiště
Restaurování, repliky
Krbové příslušenství
Bytové doplňky
Přístřešky
Zařízení restaurace
Nábytek
Svícny
Umělecké kovářství
Zámečnictví
Ostatní výrobky
Ihned k odběru
---
Reference
Státní zakázky
---
Poptávkový formulář
Kontakty
---
Kovářský slovník
Mapa webu
Kovářství - aktuality
Partneři webu
PageRank.cz
TOPlist 
Umělecké kovářství Kučera http://www.kovarstvikucera.cz
Kovářství arrow Mříže

Kované mříže

Vyrábíme mnoho typů kovaných mřížíKovářství Kučera se zabývá výrobou mnoha typů a provedení mříží, počínaje bezpečnostními mřížemi na dveře a okna až po ozdobné mříže, litinové mříže a větrací mřížky. Za kvalitu naší práce hovoří velká řada realizovaných zakázek, jejichž ukázky si můžete prohlédnout. Součástí služeb kovářství je také doprava a montáž mříží.

Bezpečnostní mříže

Tyto mříže primárně slouží na zabezpečení objektů a zpravidla jsou pevně ukotveny do konkrétní budovy nebo jiné stavby. Vlastní realizaci předchází upřesnění představ a požadavků zákazníka, na základě kterých vypracujeme konkrétní návrh mříží. Lze tak například propojit typově bezpečnostní a ozdobné mříže a výsledek bude nejen funkční, ale také elegantní.

Ozdobné mříže

Tento typ mříží zpravidla esteticky doplňuje stavbu, budovu nebo její jednotlivé části a zároveň může plnit funkci bezpečnostních mříží. Typickým příkladem jsou mřížky proti hmyzu, odvětrávací mříže, okrasné mřížky na balkón nebo kruhové či půlkruhové mříže.

Mříže do oken

Vyrábíme různé typy mříží do oken, které mohou vhodně doplnit a současně zabezpečit okna Vašeho domu nebo celého objektu. Navrhneme optimální vzor mříží a použitý materiál, abyste s celkovým provedením byli spokojeni.

Mříže na dveře

Vyrábíme rovněž mříže na dveře, které zpravidla slouží k zabezpečení vchodu do Vašeho bytu, kanceláře nebo jiného objektu a jsou tak důležitým prvkem k ochraně Vašeho soukromí. K dveřním mřížím nabízíme také další doplňky, především různá kování.

Mříže na balkon

Balkonové mříže patří mezi další typ bezpečnostních mříží, které ochrání další vstup do Vašeho bytu. Zabezpečení balkonu může významně pomoci při ochraně Vašeho majetku. Mříže na balkon vyrábíme z kvalitních materiálů, různých vzorech a v požadované povrchové úpravě (barva, žárové zinkování aj.).

Výroba mříží

Všechny mříže dodáváme podle Vašeho přání, zpravidla od vypracování návrhu mříží, jejich výrobu, dopravu na místo až po konečnou montáž na celém území ČR. Kontaktujte nás elektronickým formulářem nebo na těchto kontaktech. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Kovářství

 

Kontaktujte Kovářství Kučera
 
< Předch.   Další >
Pridat.eu