Kovářství
---
Zábradlí
Mříže
Kované brány, ploty, oplocení
Schodiště
Restaurování, repliky
Krbové příslušenství
Bytové doplňky
Přístřešky
Zařízení restaurace
Nábytek
Svícny
Umělecké kovářství
Zámečnictví
Ostatní výrobky
Ihned k odběru
---
Reference
Státní zakázky
---
Poptávkový formulář
Kontakty
---
Kovářský slovník
Mapa webu
Kovářství - aktuality
Partneři webu
PageRank.cz
TOPlist 
Umělecké kovářství Kučera http://www.kovarstvikucera.cz
Kovářství arrow Zábradlí

Zábradlí

Výroba a montáž kovaného zábradlíVyrábíme a dodáváme mnoho typů zábradlí, například schodišťová zábradlí, balkónová zábradlí či venkovní zábradlí nebo zábradlí na terasy a mnoho dalšího. Za kvalitu naší práce hovoří velká řada realizovaných zakázek, jejichž ukázky si můžete prohlédnout a načerpat tak inspiraci. Součástí služeb kovářství je také vlastní ukotvování zábradlí.

Balkonové zábradlí

Vyrábíme mnoho typů zábradlí na balkóny, které esteticky doplní Vaši stavbu a současně budou plnit praktický či bezpečnostní účel. Zabýváme se také výrobou zábradlí na terasy, pergoly a ochozy, doplněné o další příslušenství, například osvětlení. Jsme schopni vyrobit zábradlí v požadovaném uměleckém stylu s propracovanými detaily.

Schodišťové zábradlí

Vnitřní schodišťové zábradlí (zábradlí na schody) navrhujeme s ohledem na okolní interiér, aby sloužilo jako vhodný doplněk nebo naopak jako dominantní prvek Vašeho bydlení. Při výrobě venkovního zábradlí navíc klademe důraz na povrchovou úpravu, která zábradlí ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jeho životnost.

Kované zábradlí

Zábradlí vyrobené ukováním je možné použít jako venkovní nebo do interiérů. Často je u tohoto typu výroby kladený větší důraz na výsledný estetický dojem, než-li u kovového zábradlí. Vždy záleží na zákazníkovi a jeho představách, na základě kterých připravíme návrh. Rádi Vám poskytneme konzultaci, jak vhodně zábradlí doplnit o ozdobné dřevěné madlo nebo další doplňky.

Kovové zábradlí

Rovněž se zaměřujeme na výrobu kovového zábradlí, které plní spíše praktické účely, může však být vhodným doplněním moderní stavby nebo terasy. Vyrábíme také zábradlí na chodníky nebo zastávky hromadné dopravy, včetně požadované povrchové úpravy.

Výroba zábradlí

Při výrobě všech zábradlí se zaměřujeme na kvalitní odvedení práce v každém detailu, od návrhu, výroby a vlastního ukotvení zábradlí do Vašeho domu nebo budovy. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou kovaných či kovových zábradlí a dalších kovářských výrobků plně zužitkujeme při výrobě dalších zábradlí a zakázek. Kontaktujte nás elektronickým formulářem nebo na těchto kontaktech. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Kovářství

 

Kontaktujte Kovářství Kučera
 
< Předch.   Další >
Pridat.eu