Kovářství
---
Zábradlí
Mříže
Kované brány, ploty, oplocení
Schodiště
Restaurování, repliky
Krbové příslušenství
Bytové doplňky
Přístřešky
Zařízení restaurace
Nábytek
Svícny
Umělecké kovářství
Zámečnictví
Ostatní výrobky
Ihned k odběru
---
Reference
Státní zakázky
---
Poptávkový formulář
Kontakty
---
Kovářský slovník
Mapa webu
Kovářství - aktuality
Partneři webu
PageRank.cz
TOPlist 
Umělecké kovářství Kučera http://www.kovarstvikucera.cz
Kovářství arrow Kované brány, ploty, oplocení arrow Posuvné brány
Posuvné brány

Posuvné brány

Posuvné brány se podobně jako samonosné brány otevírají posunem podle oplocení. Brána je však vedena po kolejnicí a ve spodní části brány jsou pojezdová kolečka, proto je kladen větší požadavek na rovnost terénu. U posuvné brány je ještě sloupek, který zajišťuje boční vedení. Výhodou posuvné brány je stabilní konstrukce a úspora místa a jednoduchost obsluhy.

Posuvné brány

mohou být otevírány ručně nebo je lze doplnit o elektrický pohon s možností dálkového ovládání. V případě výpadku elektrické energie lze posuvné brány přepínat na manuální, nouzové otevírání.

Vzhled a výroba posuvné brány

S výrobou, volbou materiálu a povrchovou úpravou posuvných bran máme mnoho zkušeností. Podobně jako u posuvné samonosné brány, musí také posuvné brány kromě praktického používání vizuálně doplňovat či korespondovat s přilehlým plotem nebo domem. Finální vzhled posuvné brány může být doplněn o dřevěné, kovové či kované prvky. Součástí dodávky posuvné brány je ocelový rám s výplní nebo bez kované výplně, pojezdy a v případě pohon brány.

Pohon brány

Na základě konstrukce posuvné brány, předpokládané zátěže, nároků na hlučnost provozu a našich dlouholetých zkušeností doporučíme optimální pohon brány. Zajišťujeme kompletní dodávku pohonu a montáž. Na pohon posuvné brány klademe velký důraz, neboť pouze se spolehlivým pohonem, který bude fungovat v zimě i v létě, bude brána zajišťovat Vaše pohodlí i bezpečí a zabezpečí Váš majetek před neoprávněným vstupem.

Cena posuvné brány

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku, proto nás kontaktujte telefonicky nebo poptávkovým formulářem.

Fotogalerie posuvných bran

» Prohlédněte si námi realizované posuvné brány.
 
Pridat.eu